خدمات آریاکوپلینگ

خدمات ما

معرفی

 مجموعه آریاکوپلینگ در اواخر دهه هفتاد شروع به طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی نمود. با توجه به سابقه درخشان و ریشه بسیار عمیق و ارزشمند صنعتی مجموعه، از سال 1348 (50 سال تاکنون) در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های صنعتی و تولید قطعات حساس در صنایع مختلف، این مجموعه با ذهنیت توسعه و رشد به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی، تجهیزاتی و علمی، تولید محصولات آتش نشانی تحت برند آریاکوپلینگ (ARYA) را در برنامه خود قرار داد.دانش، خلاقیت و تجربه بیش از پنج دهه فعالیت مستمر و موثر در صنعت، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش‌های مختلف و حرفه‌ای، با رعایت بالاترین حدود استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و صادراتی راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد. همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان‌ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه‌های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار ننموده است.

خدمات

همانگونه که اشاره شد عمده فعالیت مجموعه آریاکوپلینگ در بستر صنعت آتش نشانی، تولید تجهیزات و قطعات مرتبط با اطفاء حریق می باشد. روند اصلی شکل گیری محصول به گونه ای است که ابتدا واحد تحقیق و توسعه مستقر، شرایط تولید یک محصول را به لحاظ حساسیت، نوع و گستردگی مصرف در داخل و خارج از کشور، استانداردهای تولیدی و عملکردی، امکان سنجی و سایر شرایط موثر بررسی نموده و تصمیم گیری نهایی در خصوص اضافه نمودن محصول جدید به سبد کالایی بازارهای هدف مجموعه انجام می پذیرد.

طراحی

پس از انجام بررسی های اولیه، جمع آوری منابع علمی و استانداردهای اصلی تولید محصول، واحد طراحی آریاکوپلینگ اقدام به تهیه نقشه ها و تدوین اهداف نهایی فنی و خصوصیات عملکردی محصول می نماید. بر این اساس فرایند تولید و بازرسی تعریف شده و نمونه سازی آغاز می گردد. لازم به ذکر است نتیجه سیاست طراحی شناور و خلاق در این مجموعه، تولیداتی با قابلیت های منحصر به فرد و به دور از تقلید را به همراه داشته است. محصولاتی که نه تنها متناسب با جزء به جزء الزامات استانداردهای جهانی تولید می شوند بلکه ورای آن مشمول اصلاحات عملکردی بر حسب نوع استفاده و خصوصیات بومی و اقلیمی نیز گردیده اند.

نرم افزارهای بروز طراحی و شبیه سازی فرایند، ابزار کار اصلی طراحان متخصص و مجرب آریاکوپلینگ می باشند.

تولید

با توجه به گستردگی مکانیزم های موجود در صنعت آتش نشانی، فعالیت در زمینه تولید قطعات مرتبط با آن نیازمند به کارگیری دامنه وسیعی از تجهیزات فرایندی می باشد. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است با سیاست تجهیز و بهینه سازی مداوم دستگاه ها و روش های تولید، گام موثری در زمینه تولید محصولات با کیفیت و متنوع بردارد.

فرایندهای تولید شامل ریخته گری به روش های دایکست، ریژه و ماسه ای، ، فورج، تزریق پلاستیک، پرداخت و ماشینکاری دقیق با بهره گیری از طیف وسیع ماشین های CNC با عملکرد و خصوصیات منحصر به فرد و متفاوت، تجهیزات کامل ورقکاری CNC شامل برشکاری، پانچ، خمکاری و ... ، جوشکاری SMAW، GMAW  و ... دستی و اتوماتیک توسط دستگاه های بروز و اپراتورهای مجرب، خط رنگ الکترواستاتیک کوره ای مجهز به سیستم شست و شو، نورد، انواع پرس با اوزان و قابلیت های مختلف شکل دهی فلزات، تجهیزات سوراخکاری، اسپارک و ... امکان تولید باکیفیت ترین قطعات و طیف وسیعی از تنوع فرایندی را برای این مجموعه فراهم می آورد. همچنین تجربه و سابقه 50 ساله این مجموعه در زمینه قالب سازی عامل مهمی در طراحی های مبتکرانه و کیفیت بالای محصولات آریاکوپلینگ بوده است.

کنترل کیفیت

علیرغم بررسی های دقیق و تحقیقات جامع اولیه، طراحی دقیق و امکانات وسیع تجهیزاتی، همچنین بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص در بخش تولید، توجه به واحد کنترل کیفیت به لحاظ حساسیت بالای محصولات مرتبط با صنعت آتش نشانی از اولویت های اصلی مدیریت مجموعه آریاکوپلینگ می باشد.

کلیه محصولات تولید شده توسط آریاکوپلینگ با وجود تنوع و تعدد، در برنامه ریزی کنترل کیفیت لحاظ می گردند. در واقع بازرسی تصادفی و موردی به هیچ عنوان در سیاست این مجموعه جایگاه نداشته و کلیه قطعات بدون استثناء بر مبنای دستورالعمل های QC، بازرسی می گردند. همچنین با وجود در اختیار داشتن امکانات اندازه گیری و آزمایشگاهی ویژه نظیر انواع ابزارآلات کنترل ابعادی دقیق و گیج های کنترلی، امکانات تست هیدرواستاتیک برای کلیه گروه های کالایی به تفکیک، آزمایشگاه جامع با تجهیزات کنترل عملکرد مطابق با استانداردهای بین المللی، تجهیزات تست های غیر مخرب، تست ضخامت سنجی و چسبندگی رنگ و ... این مجموعه به منظور اطمینان کامل از کیفیت محصولات خود، در ارتباط مداوم با آزمایشگاه های شناخته شده و موسسات پژوهشی معتبر نظیر مرکز متالورژی رازی، بنیاد علمی کاربردی رازی، پژوهشگاه صنعت نفت و ... نیز می باشد.

 

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]