سوالات متداول

ارتفاع استاندارد نصب جعبه از زمین چقدر است؟

بر اساس الزامات سازمان آتش نشانی ارتفاع مناسب برای نصب جعبه های 75*60 از زمین 110 سانتیمتر تعیین گردیده است. همچنین ارتفاع مرکز قرقره آتش نشانی موجود در جعبه از زمین نیز بین 140 تا 160 سانتیمتر توصیه می گردد.

متراژ شیلنگ قرقره هوزریل برای ساختمان چقدر باید باشد؟

این متراژ به فاصله ی محل نصب جعبه تا دورترین نقطه ی در فضای آن طبقه با احتساب حداقل 5 متر پرتابه ی آب توسط نازل بستگی دارد.

برای قرقره های "¾ و "1 با متراژ شیلنگ هوزریل 20، 25 و 30 متری چه عمقی از جعبه مناسب است؟

بر طبق الزامات تولید برای: 1. قرقره های"¾ با متراژ 20 متر عمق 17 سانتی متر مناسب می باشد 2. قرقره های "¾ با متراژ 25 متر عمق 20 سانتی متر مناسب می باشد. 3. قرقره های "¾ با متراژ 30 متر عمق 20 سانتی متر مناسب می باشد. 4. قرقره های "1 با متراژ 20 متر عمق 25 سانتی متر مناسب می باشد. 5. قرقره های "1با متراژ 25 متر عمق 30 سانتی متر مناسب می باشد. 6. قرقره های "1 با متراژ 30 متر عمق 30 سانتی متر مناسب می باشد.

در پروژه هایی که رایزر ورودی " 1.5 است و ملزم به استفاده از هوزریل هستند، آیا باید رایرزهای ورودی را تغییر داد؟

خیر با توجه به نوع هوزریل می توان از کوپلینگ های تبدیلی "1.5* " ¾ یا 1“*1.5” استفاده نمود و نیازی به تغییر سایز ورودی ها نیست.

میزان دبی خروجی نازل های آتش نشانی آریا چقدر است؟

دبی خروجی نازل با توجه به محاسبات هیدرولیک در طراحی سیستم های آتش نشانی از فرمول L=2/3 d^2 √p محاسبه می شود. که با توجه به سایز نازل های مختلف متفاوت است. در این فرمول : L: دبی خروجی آب بر حسب لیتر بر دقیقه d: قطر خروجی نازل بر حسب میلی متر P: فشار آب نازل بر حسب بار

ضخامت ورق بکار رفته در تولید جعبه ها آتش نشانی آریا چقدر است؟

قابلیت تولید جعبه با ضخامت های متنوع وجود دارد. اما ورق های بکار رفته در جعبه های روتین آریا دارای ضخامت 1 میلیمتر می باشد که با پوشش رنگ الکترو استاتیک پودری، ضخامت آن به 1.2 تا 1.3 میلیمتر می رسد.

فرآیند اخذ عاملیت از مجموعه آریاکوپلینگ به چه نحوه است؟

با مراجعه به بخش همکاری با ما و تکمیل فرم نمایندگی / عاملیت می توانید اطلاعات لازمه را وارد نموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

آیا امکان حک لوگو درخواستی بر روی جعبه های آتش نشانی امکان پذیر می باشد؟

بله. این فرآیند بنا به در خواست مشتری توسط دستگاه اتوماتیک لیزری صورت می پذیرد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]