اخبار

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • محصول جدید آریاکوپلینگ؛ آزمون موفق سلارنازل در حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی
آزمون سلار نازل آریاکوپلینگ در حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی

محصول جدید آریاکوپلینگ؛ آزمون موفق سلارنازل در حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی

سلارنازل محصول جدید آریاکوپلینگ در حضور مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی مورد آزمون قرار گرفت.

ورود آسان و کم خطر به فضاهای بسته ی مملو از شعله های آتش مهم ترین دغدغه آتش نشانان در خلال یک عملیات اطفای حریق است. به خصوص اگر این فضاها در طبقات منفی و زیرزمین ها قرار داشته باشد، دسترسی به مراتب سخت تر نیز می‌گردد. در چنین شرایطی که حجم بالای شعله‌ها و حرارت زیاد امکان ورود مستقیم آتش نشان را به مرکز آتش از بین می برد، وجود یک ابزار ویژه با قابلیت ورود از کوچکترین روزنه‌ها جهت اطفا، کنترل یا کاهش حرارت بسیار اهمیت می‌یابد. 

محصول جدید آریاکوپلینگ، سلار نازل یا نازل زیرزمین با هدف رفع این نیاز مهم برای اولین بار در ایران طراحی و تولید گردیده است.

ضمن قدردانی از مهندس داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، همچنین مدیران و کارشناسان پرتلاش این عرصه برای راهنمایی‌های مستمر و دلسوزانه در راستای خودکفایی کشورمان در صنعت آتش نشانی و ارتقای کیفی تولیدات داخلی تجهیزات اطفای حریق به خصوص محصول تخصصی سلار نازل ، مجموعه تولیدی-صنعتی آریاکوپلینگ با بهره گیری از این رهنمودها موفق به طراحی و تولید این محصول جدید شد.

با توجه به اهمیت ویژه این محصول، پس از پشت سر گذاشتن آزمون‌های خاص مکانیکی و متالورژیکی سلار نازل در آزمایشگاه تخصصی آریاکوپلینگ، این ابزار برای اولین بار در حضور مهدی داوری مدیر عامل و واحد کیانی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی تهران، محمد صالحی تجریشی مدیر عامل آریاکوپلینگ و سایر مدیران ارشد و متخصصان سازمان، در محل معاونت تحقیق و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران مورد آزمون عملکردی قرار گرفت.

این محصول منحصر به فرد در تمامی آزمون‌های مربوطه از قبیل عملکرد، گستردگی پاشش، استحکام مطلوب تحت اعمال فشار آب و... از مدیر عامل سازمان آتش نشانی نمره قبولی گرفت. سلار نازل آریاکوپلینگ با آلیاژ بسیار مقاوم پایه مس با قابلیت چرخش در اثر اعمال فشار آب به صورت اتوماتیک و پاشش ذرات ریز و درشت آب در تمامی جهات، تولید شده است. از این ابزار می‌توان برای کاهش حجم حرارت، دود و آتش در فضاهای غیرقابل ورود مانند زیرزمین‌ها، پیشروی نیروهای آتش نشانی با ایجاد یک سد آبی و مه و همچنین اطفای حریق پارکینگ‌ها، تونل‌های مترو، معادن، محوطه‌های نیروگاهی، پالایشگاهی و صنعتی استفاده کرد. همچنین عملکرد جامع و خودکار سلار نازل، افزایش قدرت مانور و توان عملیاتی آتش نشانان حرفه ای را در کاربردهای خلاقانه و هوشمند امکان پذیر می‌سازد.         

( برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید )

 

سلار نازل می‌تواند در تمامی ایستگاه‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی در سراسر کشور جهت ارتقای سطح ایمنی شهروندان و آتش‌نشانان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این نازل ویژه، قابلیت نصب به صورت ثابت در فضاهای صنعتی، نیروگاهی، پالایشگاهی، اسکله‌های نفتی و سایر محیط‌های حساس را دارد.

به امید این که به کارگیری سلار نازل آریاکوپلینگ، بتواند گام ارزشمندی در راستای ارتقای ایمنی شهروندان، افزایش توان عملیاتی و حفاظت از آتش نشانان در حین فرایند اطفا بردارد.

 برایه مشاهده ویدئو آزمون سلار نازل بر روی لینک کلیک نمایید.

تجهیزات آتش نشانی تجهیزات اطفای حریق آریاکوپلینگ سلار نازل محصول جدید آریاکوپلینگ مدیرعامل سازمان آتش نشانی

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]