درباره آریاکوپلینگ

درباره ما

آریاکوپلینگ

طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی

 

 مجموعه آریاکوپلینگ در اواخر دهه هفتاد شروع به طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی نمود. با توجه به سابقه درخشان و ریشه بسیار عمیق و ارزشمند صنعتی مجموعه، از سال 1348 (50 سال تاکنون) در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های صنعتی و تولید قطعات حساس در صنایع مختلف، این مجموعه با ذهنیت توسعه و رشد به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی، تجهیزاتی و علمی، تولید محصولات آتش نشانی تحت برند آریاکوپلینگ (ARYA) را در برنامه خود قرار داد.


دانش، خلاقیت و تجربه بیش از پنج دهه فعالیت مستمر و موثر در صنعت، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش‌های مختلف و حرفه‌ای، با رعایت بالاترین حدود استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و صادراتی راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد.


همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان‌ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه‌های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار ننموده است.


ما همواره در کنار حفظ و ارتقای کیفیت تولیدات گسترده و شناخته شده سال‌های گذشته، نظیر طیف وسیع تجهیزات اطفاء حریق صنعتی و شهری، بر این باور استواریم که تا تبلور شعار حفاظت از آرامش جامعه‌ای امن و به دور از هرگونه آسیب ناشی از حریق، راه درازی در پیش است و تا حد توان برای توسعه تولیدات و افزایش دامنه خدمات "مطمئن و ایمن" همچون گذشته می‌کوشیم.

 

 

 

 

                مبانی کیفیت از نگاه مدیر عامل

بیانیه مأموریت

حفاظت از جان و مال انسان‌ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

چشم انداز

ارائه ی راهکار و دانش ایمنی در برابر حریق با طراحی و تولید طیف کامل محصولات با کیفیت و نوآورانه به عنوان برند پیشتاز در کلاس جهانی.

خط مشی کیفیت

مجموعه تولیدی و صنعتی آریاکوپلینگ با سابقه 40 سال فعالیت در صنایع ریخته گری و تزریق پلاستیک و همچنین طراحی و تولید تخصصی تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی، در راستای بهبود مستمر کیفیت، ارائه‌ی محصولات، راهکارها و خدمات، مطابق با نیازهای مشتریان و دستیابی به اهداف ارزشمندی از جمله رسیدن کشور عزیزمان ایران، به سطح خودکفایی کامل در صنعت تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی و حضور قدرتمند در بازارهای بین المللی، رعایت قوانین و مقررات مرتبط، با الگو قرار دادن الزامات استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 2015 رئوس خطی مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

1. شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بهبود مستمر فرآیندهای بازاریابی و فروش و بکارگیری تمامی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مجموعه در راستای برآورده ساختن این نیازها با هدف ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و وفاداری ایشان، بواسطه‌ی استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان

2. توسعه و ارتقاء سطح دانش و مهارت‌های سرمایه‌های انسانی بواسطه برنامه ریزی و بهبود مستمر سیستم مدیریت آموزش در تمامی سطوح سازمان و برنامه ریزی و اجرای طرح‌های انگیزش و جلب مشارکت حداکثری کارکنان

3. تلاش مستمر جهت ایفای نقش در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مشتریان نسبت به اصول، قواعد و استاندارهای حوزه ایمنی و آتش نشانی و اهمیت ویژه آن

4. شناسایی ریسک‌های فعالیت‌ها و فرآیندها و برنامه ریزی منظم جهت پاسخگویی اثربخش و به موقع به ریسک‌های شناسایی شده

5. استقرار تجهیزات و روش های اثربخش در راستای کنترل کیفیت تمامی محصولات تولیدی و حصول اطمینان از مطابقت کامل این محصولات با استانداردهای ملی و بین المللی

6. بهبود مستمر فرآیندهای تولید با هدف افزایش بهره وری تولید و کمینه نمودن ضایعات و اتلاف در سیستم تولید

 

 

از آنجایی که تحقق تمامی موارد فوق و نیل به اهداف سازمان، نیازمند مشارکت و همدلی همکاران گرامی در تمامی بخش ها و سطوح سازمان است لذا انتظار دارد تمامی عزیزان، مجموعه آریاکوپلینگ را در راستای تحقق این مهم یاری فرمایند. بدیهی است که مدیریت مجموعه نیز از تمامی فعالیت‌ها، ایجاد و تأمین بسترهای لازم در این مسیر حمایت کامل خواهد نمود.

با تجدید احترام
محمد صالحی تجریشی
مدیر عامل

گواهینامه های آریا کوپلینگ

شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ

گواهینامه محصولات آریا کوپلینگ

 • Gm1
 • Gm2
 • Gm3
 • Gm4
 • Gm5
 • Gm6
 • Gm7
 • Gm8
 • Gm9
 • Gm10
 • Gm11
 • Gm12
 • Gm13
 • Gm14
 • Gm15
  [ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]