اخبار

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • آریا کوپلینگ در نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه تبریز خرداد 1398
آریا کوپلینگ در نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه تبریز

آریا کوپلینگ در نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه تبریز خرداد 1398

نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه تبریز، در تاریخ 21 لغایت 24 خردادماه 1398 در محل نمایشگاه‌های بین المللی تبریز برگزار گردید. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدید کنندگان با شرکت‌های جدید و محصولات و تجهیزات به روز سیستم‌های حرارتی و برودتی بود.

به گزارش روابط عمومی آریا کوپلینگ، این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان و بازرگانان داخلی و خارجی و با ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای آنها در سالن‌های امیرکبیر، پروین اعتصامی، شهریار، آذربایجان و ستارخان در 27 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی مسقف برگزار گردید. 

آریا کوپلینگ|طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی

در این نمایشگاه‌ها تولید کنندگان ۱۲ استان آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، یزد، البرز، قم، گلستان، گیلان، فارس و کشورهای ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره، فرانسه، مالزی، لهستان و تایوان به صورت مستقیم یا در قالب نمایندگی در زمینه‌های انواع مصالح ساختمانی، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، سنگ‌های ساختمانی و تزئینی و انواع سیم و کابل شرکت داشتند.

ماشین آلات بتنی و صنعتی، چینی و سرویس بهداشتی، انواع کفپوش‌ها، آسانسور و قطعات وابسته، کلید و پریز، درب و پنجره‌های پی وی سی و آلومینیومی، تجهیزات نقشه برداری، انواع سقف کاذب، پارکت، کاغذ دیواری، عایق‌های رطوبتی، انواع درب اتوماتیک، خدمات فنی و مهندسی، لوله و اتصالات پلی پروپیلن، رادیاتور آلومینیومی شوفاژو سایر لوازم حرارتی و برودتی در این نمایشگاه به نمایش درآمدند.

آریا کوپلینگ|طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی

آریا کوپلینگ همانند تمامی نمایشگاه‌ها محصولات مختلف تولیدی خود را به نمایش گذاشت. جعبه‌های آتش نشانی، انواع کوپلینگ، هیدرانت، شیرفلکه، نازل، قرقره، آچار چند منظوره کوپلینگ، خاموش کننده و... گوشه ای از محصولات تولیدی مجموعه آریا کوپلینگ هستند که در این رویداد به نمایش در آمدند. 

جعبه آتش نشانی تجهیزات اطفای حریق آریاکوپلینگ روابط عمومی آریا کوپلینگ مجموعه آریا کوپلینگ غرفه آریا کوپلینگ نمایشگاه بین المللی تبریز نمایشگاه محصولات آریا کوپلینگ

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]