اخبار

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • آریا کوپلینگ در نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی (InterSafe) تبریز 5 و 6 شهریور ماه 1398
نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی (InterSafe) تبریز 5 و 6 شهریور ماه 1398

آریا کوپلینگ در نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی (InterSafe) تبریز 5 و 6 شهریور ماه 1398

نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی (InterSafe) تبریز در تاریخ پنجم و ششم شهریور ماه 1398با حضور جمعی از اعضای شورا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و جمعی از مدیران شهری و استانی تبریز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی آریا کوپلینگ، محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره بیان داشت: "برگزاری نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی فرصتی است برای شناسایی و توانایی خلاقیت‌ها. ما نیز بر این عقیده هستیم برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بتواند نقش سازنده و تاثیر گذاری برای بومی سازی تجهیزات مورد نیاز ایمنی کشور باشد."

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز بازدید از این نمایشگاه را موجب بالا رفتن آگاهی و افزایش فرهنگ ایمنی و حفاظتی اقشار مختلف جامعه عنوان کرد و حضور  طیف‌های مختلف مردم را در اینچنین نمایشگاه‌هایی ضروری دانست.

تجیهزات آتش نشانی

آریا کوپلینگ در این نمایشگاه دستاوردهای خود را در حوزه محصولات اطفا حریق و آتش نشانی طراحی، ساخت و تولید محصولات از جمله جعبه آتش نشانی، کوپلینگ، شیرفلکه، نازل، قرقره و ...  به معرض  نمایش گذاشت.

طی روزهای برگزاری نمایشگاه، کارشناسانی از واحدهای روابط عمومی، تحقیق و توسعه به همراه کارشناسانی از واحدهای بازرگانی و فروش پاسخگوی مراجعان و بازدیدکنندگان از غرفه بودند.

 همچنین مهندسان و متخصصان ایرانی و خارجی در زمینه تجهیزات آتش نشانی با حضور در محل غرفه آریا کوپلینگ و رایزنی با کارشناسان در خصوص علاقه مندی‌های خود برای انجام پروژه‌های مشترک با آریا کوپلینگ به مذاکره و گفت و گو پرداختند.

برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی با زمینه ایمنی و پیشگیری از حوادث برای افزایش آگاهی مردم و فرهنگ سازی در این موارد می‌تواند بسیار مفید باشد.

تجهیزات آتش نشانی جعبه آتش نشانی تجهیزات اطفای حریق آریاکوپلینگ مجموعه آریا کوپلینگ نمایشگاه آریا کوپلینگ غرفه آریا کوپلینگ دستاوردهای آریاکوپلینگ نمایشگاه InterSafe نمایشگاه InterSafe تبریز

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]