مقالات

قیمت جعبه آتش نشانی آریا

عوامل موثر بر قیمت جعبه آتش نشانی

جعبه آتش نشانی ابزاری کاربردی برای قرار دادن انواع ابزارهای آتش نشانی است. در داخل جعبه آتش نشانی ممکن است هوزریل، انواع شیلنگ آتش نشانی، خاموش کننده آتش نشانی یا هوزرک قرار گیرد. این ابزار کارآمد اولین و ضروری‌ترین ابزار ایمنی در برابر حریق است که هر بنایی صرف نظر از نوع کاربری آن، باید مجهز به جعبه آتش نشانی باشد. در این مقاله می‌خواهیم به عوامل موثر بر روی قیمت جعبه آتش نشانی بپردازیم.

جنس و ضخامت ورق مورد استفاده

مهم‌ترین متریال مورد استفاده در ساخت جعبه آتش نشانی از هر نوع، ورق‌های فولادی با ضخامت و گرید مختلف هستند( 10 نکته در مورد جعبه و قرقره) .

این ورق‌ها یا از فولاد ساختمانی (ST) بوده و یا استنلس استیل هستند. مشخصات ابعادی، نوع ورق و ضخامت آن کاملا بر روی قیمت تمام شده جعبه آتش نشانی موثر خواهد بود. همچنین نوسان ارز و تلاطم بازار نیز یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت مواد اولیه و در نهایت خرید جعبه آتش نشانی خواهد بود.

اعوجاج ورق درب جعبه آتش نشانی، یکی از نقص‌های معمول جعبه‌های با کیفیت کمتر است. مطابق الزامات سازمان آتش نشانی تهران، ضخامت ورق جعبه‌های آتش نشانی نباید از 1 میلی متر کمتر باشد. با کاهش ضخامت، طبعا وزن جعبه و قیمت و در آخر کیفیت آن کاهش می‌یابد. جعبه آتش نشانی آریا با استفاده از سخت کننده‌های مناسب در قسمت درب و فریم اصلی، استحکام فیزیکی بالایی داشته و در طول عمر خدمت رسانی خود، کیفیت بی‌نظیری را ارائه می‌کند.

کیفیت رنگ مورد استفاده و فرآیند رنگ کاری (انواع رنگ چرمی، سوپرمات، سنباده‌ای و...)

نوع رنگ جعبه آتش نشانی یکی از عوامل موثر بر قیمت تمام شده جعبه‌های آتش نشانی است. گاهی اوقات مشتریان محترم ممکن است پوشش رنگ خاصی مدنظرشان باشد. نوع رنگ و متریال آن تاثیر مستقیمی روی قیمت جعبه آتش نشانی خواهد گذاشت. رنگ‌های سفارشی گاهی اوقات باعث تغییر فرآیند رنگ‌کاری خط تولید می‌شوند. بدین ترتیب با طولانی‌تر شدن و پیچیده‌تر شدن مراحل تولید، افزایش قیمت تمام شده، اجتناب ناپذیر خواهد بود.

دقت در ابعاد و اندازه‌ها

هر محصول از مرحله طراحی تا انجام فرآیندهای تولید و بسته‌بندی، سفر درازی در پیش دارد. عوامل مختلفی بر تطابق نقشه محصول با محصول نهایی تاثیر گذار است. کیفیت ماشین آلات و دقت آنها، دقت و تمرکز نیروی انسانی خط تولید، دقت واحد طراحی و... مهم‌ترین عوامل موثر در این فرآیند هستند.

جعبه آتش نشانی آریا با بهره گیری از ماشین آلات به روز خم، جوش، پانچ، برش CNC و پرسنل تولید و مونتاژ حرفه‌ای و مجرب ساخته شده و کیفیتی یکنواخت در کل سبد محصولات جعبه آتش نشانی خود ارائه می‌کند.

 

هم اکنون برای استعلام قیمت و خرید انواع جعبه آتش نشانی با ما تماس بگیرید.

 

تماس جهت استعلام قیمت

 

کیفیت لولاها و قفل‌ها

کیفیت اجزای اتصالات بخش‌های مختلف جعبه آتش نشانی تاثیر مستقیمی بر کیفیت کارکرد و طول عمر جعبه دارد. قطعا خوشایند نخواهد بود اگر پس از گذشت فقط یک سال از نصب جعبه، لولای آن از جا در بیاید یا درب جعبه بسته نشود. بدین منظور استفاده از قفل و لولای با کیفیت در فرآیند تولید جعبه آتش نشانی آریا، طول عمر بالا، کیفیت مثال زدنی و کارایی بی‌نظیری به این جعبه آتش نشانی بخشیده است.

همچنین مطالبق الزامات سازمان آتش نشانی، قفل مورد استفاده در جعبه‌های آتش نشانی باید از نوع آسان بازشو بوده و بدون کلید باشد. این موضوع در زمان حوادث آتش سوزی بسیار اهمیت دارد. زیرا جعبه‌ای که قفل باشد هیچ کاربردی در زمان آتش سوزی نخواهد داشت. تمام جعبه‌های آتش نشانی آریا مجهز به قفل آسان بازشو با کیفیت و طول عمر بالا هستند. 

 

حک لوگوی درخواستی

برخی از مشریان به دلیل ملاحظات زیبایی شناسی پروژه خود اقدام به سفارش جعبه با حک لوگوی درخواستی می‌کنند. بدین منظور فرآیندی اضافی باید بر روی جعبه‌های آتش نشانی انجام گردد تا سفارش مشتری به طور دقیق و با کیفیت انجام گردد. پس یک عامل دیگر بر روی قیمت تمام شده جعبه آتش نشانی، حک لوگوی درخواستی است.

هم اکنون آریا کوپلینگ قابلیت تولید انواع جعبه آتش نشانی با حک طرح یا لوگوی درخواستی مشتریان را دارد.(جعبه دکوراتیو


نوع جعبه آتش نشانی

نوع جعبه آتش نشانی یکی از عوامل مهم بر قیمت جعبه‌های آتش نشانی است. خریدجعبه آتش نشانی آریا در انواع تک کابین، دو کابین (عمودی و افقی)، محوطه‌ای، درب کرکره‌ای و... قطعا جعبه آتش نشانی دوکابین از جعبه تک کابین یا جعبه استیل نسبت به جعبه با ورق ساختمانی (ST) قیمت بیشتری دارد. پس ابعاد جعبه نیز روی قیمت نهایی تاثیر گذار است.


نتیجه گیری

کارکرد صحیح و با کیفیت محصولات و ابزارهای اطفای حریق، ارتباط مستقیمی با امنیت جانی و مالی انسانها دارد. پس کیفیت و عملکرد عالی همه ابزارهای آتش نشانی و اطفای حریق اهمیت بسیاری دارد. سعی کنیم با انتخاب جعبه‌های آتش نشانی با کیفیت، ایمنی در برابر آتش سوزی را به محل کار و زندگی خود هدیه کنیم.

پیشنهاد مطالعه :

یک جعبه آتش نشانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

پکیج کامل جعبه آتش نشانی و هوزریل آریا کوپلینگ از چه اجزایی تشکیل یافته است؟

 

هم اکنون برای استعلام قیمت و خرید جعبه آتش نشانی آریا با ما تماس بگیرید.

 

هم اکنون تماس بگیرید

 

جعبه آتش نشانی آریاکوپلینگ قیمت جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی آریا خرید جعبه آتش نشانی ساخت تجهیزات آتش نشانی

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]